Header Ad

Most Viewed

Kategórie

Voňavé prekvapenie rovno ku dverám

Covid semafóry, lockdowny, karantény… v tejto neistej dobe, kedy nevieme ani či zajtra pôjdeme do práce a či strávime sviatky s našimi najbližšími poteší každá drobnosť a dobrý nápad. Každý z nás si našiel vlastný spôsob ako to dosiahnuť a fungovať v tomto, ako spieva kapela Kiss, šialenom svete. Niektorí sa stále izolujeme, iní fungujeme viac menej normálne, no väčšina z nás sa snaží nájsť si zlatú strednú cestu. Tak či onak nás všetkých pandémia nepochybne ovplyvnila.

Napríklad online nakupovanie sa stalo veľkou súčasťou našej reality. Kuriéri nevedia kde im hlava stojí a my trávime čoraz viac času na internete. Online sa dá zohnať už naozaj všetko. Od zážitkových pobytov až po darčeky akéhokoľvek druhu.

Ako napríklad?

Máte na pláne ísť zagratulovať mame k narodeninám, no kolega vám práve volal, že je pozitívny a musíte zostať v karanténe? Dajte jej najavo, že na ňu myslíte prekvapením pri dverách. Ako krajšie povedať mám ťa rád a som s tebou než vkusnou voňavou kyticou? Pre kyticu už nemusíme chodiť do kamenných obchodov, môžeme si vybrať presne takú ako si predstavujeme z pohodlia nášho domova. Donášku kvetov je už možné uskutočniť hádam v každom kúte Slovenska, či už sa jedná o rýchlu donášku kvetov v Prešove, alebo v menšej dedinke.

Dajme tomu, že sa jedná o známu donášku kvetov v Košiciach. Na stránkach si môžete vybrať zo širokého sortimentu rôzne veľkých a farebných kytíc podľa vášho gusta. V rámci mesta býva zvyčajne donáška zadarmo. Stačí spoločnosť len telefonicky kontaktovať, alebo objednať tovar na stránke a oni vám naaranžujú kyticu z čerstvých kvetov, takú akú si zapýtate. Donáška je realizovaná prostredníctvom kuriéra vo vopred dohodnutý čas.

Napriek tomu, že zažívame neľahké časy, ľudia neprestávajú vymýšľať nové spôsoby ako ostať v kontakte a aj pomocou takéhoto drobného pekného gesta môžeme vyjadriť, že nám na sebe záleží.

    Pridať komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená*