Header Ad

Most Viewed

Kategórie

Šperky, ktoré skrášlia každú ženu

Je to tak už od nepamäti, že ženy majú slabosť pre krásne šperky. Sú schopné vidieť aj najmenší záblesk ligotu a hneď vyhľadať zdroj. V minulosti sa šperky nosili hlavne pri veľmi významných príležitostiach, akými boli svadba, bál, návšteva vysokopostaveného hodnostára. V niektorých kultúrach je dodnes zvykom, že sa ľudia pochovávajú so šperkami a inými drahocennosťami. Dnes je situácia s nosením šperkov odlišná, ako tomu bolo v minulosti.

Stav na jednoduchosť

Šperky sú módne doplnky, ktoré je možné nosiť tak vo výnimočné chvíle, ako aj v bežné dni. A práve jemné strieborné šperky sú obľúbenými doplnkami ženských outfitov. Či už do školy, do práce, na kávu s priateľmi alebo do kina, štýlové strieborné prívesky, prstene či náušnice sú obľúbenou voľbou žien.

Sú neutrálne, preto sa hodia naozaj ku všetkému. Decentný strieborný prívesok okrášli dekolt, pôsobí nežne a vkusne. Najobľúbenejšie sú prívesky so srdiečkami, krížikmi, psími labkami, ale aj vyobrazeniami rôznych zvierat či kvetov. Samozrejme, kreativite sa medze nekladú a v širokej ponuke príveskov si každá žena nájde to, čo sa páči práve jej.

Nájdi svoj štýl

K povinnej výbave žien patria samozrejme aj náušnice. Tie sú špecifickejším druhom šperku ako prívesky. Kým prívesky pristanú rovnako každej žene, u náušníc je to iné. Každé náušnice vyniknú na žene inak. Niektorým ženám skôr pristanú perličkové náušnice alebo decentné malé náušnice. Ženy s dlhým krkom si zas môžu dovoliť dlhé visiace náušnice, ktoré opticky ešte viac zvýraznia šiju. Éterickým a energickým ženám pristanú extravagantnejšie kúsky, ktoré dokonale zapadnú k ich temperamentu. Muži tento doplnok často nevedia doceniť, no podvedome vnímajú jeho pôsobenie na ženskú krásu.

A v neposlednom rade sú často nosenými šperkami prstene. Hoci boli určitú dobu menej vyhľadávané, opäť zažívajú svoj vzostup. Šperkári popustili uzdu fantázie a kreativity a nad ich výtvormi žasnú ženské duše. A pre ženu je najťažším rozhodnutím vybrať si ten najkrajší šperk, pretože krása má mnoho podôb.

    Pridať komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená*