Header Ad

Most Viewed

Kategórie

Povedz, kto si, svojím tričkom

V dnešnej dobe sa kladie veľký dôraz na originalitu a jedinečnosť. Každý túži byť iný, mať svoj vlastný štýl prejavu, obliekania, výzoru. Niekomu sa to darí viac, inému menej. Dôležité však je, aby sa každý cítil dobre vo svojej koži. Nie každému je po chuti prehnaná extravagancia alebo elegancia. Človek musí objaviť svoju unikátnosť sám v sebe a potom to jednoduchšie vyjadrí aj navonok. A práve módou a štýlom obliekania sa vie človek vyjadriť najľahšie.

Nespočetne veľa možností

Tričká sú vo všeobecnosti najobľúbenejšia a najnosenejšia časť outfitu. Dámske, pánske, detské tričká, s krátkym či dlhým rukávom, pútavé tričko s nápisom či úplne čisté bez potlače. Tričko je geniálny kúsok, ktorý sa dá zladiť k akýmkoľvek nohaviciam, rifliam, sukniam, dokonca aj k šatám.

Sortiment v kamenných predajniach či na internete je obrovský. V posledných rokoch naberajú na popularite hlavne tričká s veselými motívmi, vtipnými výrokmi či kresbami. Práve takéto tričká ponúka aj internetový portál bastard.sk. Tu si vyberie určite každý. Majiteľmi takýchto tričiek sú väčšinou veselé a nekonfliktné osoby, ktorým je blízky humor a vedia si vystreliť aj sami zo seba.

Jedinečný imidž

Kreatívne duše si rady tvoria vlastné tričká. Jediné, čo im k tomu stačí, sú kvalitné farby či fixy na textil, jednofarebné tričko a nápady im už z hlavy tečú potokom. Okrem toho, že sa môžu pýšiť niečím, čo si vyrobili sami, majú navyše istotu, že rovnaký kus oblečenia nebude mať žiadny iný človek na pláne. Aspoň teda dovtedy, kým takéto tričko neinšpiruje niekoho ďalšieho a rozhodne sa vytvoriť si rovnaké.

Vlastný štýl sa dá vyjadriť nielen cez veselé tričká s potlačou. Niektoré známe osobnosti si svoj imidž vybudovali na tom, že nosia tričká iba jednej farby, prípadne určitého štýlu, napríklad nosia iba polokošele. V jednoduchosti je krása a výhody minimalizmus v šatníku objavuje čoraz viac ľudí. Stačí len objaviť ten svoj vnútorný a vonkajší svet, v ktorom sa cítime sami sebou.

    Pridať komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená*