Header Ad

Most Viewed

Kategórie

Nestarnúca elegancia

Každý má svoj štýl obliekania. To, čo sa páči vám, sa nemusí páčiť iným. Rovnako to platí aj naopak. Dnes môžeme pozorovať naozaj široké zastúpenie rôznych štýlov obliekania. Mnohé vám môžu pripadať priam nevkusné, hraničiace s normami našej etikety. Kto sme však my, aby sme súdili ľudí na základe toho, čo majú oblečené?

Nestarnúcou klasikou, ktorá snáď nikdy neomrzí, sú košele. Elegantné košele sa stali súčasťou dámskych, ale aj pánskych šatníkov. Košele nájdeme v rozličných farbách s rozličnými vzormi a rovnako aj v rozličných strihoch. Pekne zakasaná košeľa v sukni alebo nohaviciach ešte nikdy nikoho neurazila.

Milé dámy, dávajte si pozor na to, aký druh spodnej bielizne si pod košeľu zvolíte. Mnohokrát sa stáva, že čisto biele košele sú z ľahkého materiálu, ktorý presvitá. Ak ste sa teda rozhodli, že si dnes do práce/ do školy alebo len tak na nákup, oblečiete košeľu, tak si pod ňu zvoľte čisto bielu, poprípade telovú, podprsenku.

Dotvorte svoj obyčajný outfit

Elegantný štýl mnohým pripadá nudný. Nemusí to tak byť! Nádherný opasok vyrieši naozaj skoro každý problém! Opasok môžete nosiť takým spôsobom, akým ste už dávno zvyknutý, čiže okolo riflí alebo nohavíc. Toto však nie je jediný spôsob ako opasok možno nosiť.

Dámy preferujú aj dlhé košele, ktoré svojou dĺžkou naozaj pripomínajú šaty. Osobne považujem tento kúsok za naozaj trendy. Takúto košeľu môžete doladiť opaskom. Môžete zvoliť nejaký tenší, ale aj hrubší opasok. V tomto prípade máte rozhodne na výber! Pod košeľu s opaskom si oblečte len silonky, poprípade pančuchy. Na nohy si môžete obuť dokonca aj športové tenisky, ktorými nič nepokazíte.

K tomuto outfitu kľudne môžete zvoliť aj výraznejšie šperky. Odporúčam vám siahnuť po zlatých hodinkách a zlatých okrúhlych náušniciach. Ak je vonku zima, tak na takúto košeľu si oblečte koženú alebo koženkovú bundičku.

A je to hotovo! Váš outfit na každodenné nosenie, ktorý spĺňa prvky pohodlnosti, ale aj elegancie je na svete. Nezabúdajte milé dámy na to, že vašou najväčšou ozdobou je vľúdnosť, láskavosť a úsmev.

    Pridať komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená*