Header Ad

Most Viewed

Kategórie

Doplnky do auta, ktoré oceníte! Vyberte si kvalitné poťahy do auta

Niektoré doplnky do auta sú skoro ako povinná výbava. Zákon pre osobné automobily určuje povinnosť mať autolekárničku a inú povinnú výbavu, no okrem toho mnohí vyhľadávajú aj iné doplnky, ktoré dokážu skrášliť interiér.

Hľadáte kvalitné rohože alebo poťahy do auta?

Autopoťahy poslúžia na ochranu volantu, čalúnenia, pásov, prehriatia sedačiek v zimnom období, alebo napríklad aj na spríjemnenie sedenia. Podľa účelu použitia existuje viacero druhov poťahov do auta.

Ide hlavne o:

  • Klasické autopoťahy na sedačku
  • Masážne poťahy do auta
  • Vyhrievané poťahy do auta
  • Autopoťahy na volant
  • Autopoťahy na mieru

Vyberte si kvalitné poťahy na sedačku!

Hľadáte kvalitné poťahy do auta, no neviete sa rozhodnúť pre tie správne? Kritérií je mnoho, no väčšinou rozhoduje cena. Vyberajte cenovo výhodné, no zároveň také, ktoré splnia vaše požiadavky na kvalitu.

Taktiež dbajte na farbu, aby interiér ladil s exteriérom. Vyberajte radšej neutrálnejšie odtiene. Všetko záleží len od vášho vkusu a finančných prostriedkov, ktoré chcete do poťahov investovať.

Nezabúdajte na gumené rohože

Obľúbené gumené rohože, ktoré bezproblémovo chránia podlahu auta od blata, snehu, vody a ďalších nečistôt, sú potrebné najmä v zime či na jeseň.

Väčšinu rohoží možno pri umývaní pohodlne vybrať, gumený povrch rohoží sa umýva bezproblémovo. Niektoré rohože vyžadujú fixačné body, ktoré zabezpečia, že zostanú pevne na svojom mieste.

Rohože sú rozmermi často prispôsobené pre konkrétny model auta. Preto pri kúpe dajte pozor a radšej dva krát skontrolujte, či sú rohože určené práve pre váš model.

    Pridať komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená*