Header Ad

Most Viewed

Kategórie

Ako vylepšiť image vašej spoločnosti a posunúť ju na vyšší level?

Máte pocit, že váš biznis potrebuje získať lepšie meno alebo reputáciu? Túžite byť v očiach vašich partnerov spoľahlivý? Potrebujete znížiť počet reklamácií? Mať jasné pravidlá pre svojich zamestnancov? Potom je tento článok určený presne pre vás.

V tom prípade pre vás máme návod

Svet podnikania sa mení každým dňom a vy musíte stále niečo riešiť a prispôsobovať sa novým podmienkam. Manažment podniku či prevádzky si vyžaduje pružnosť, rýchle no zmysluplné reakcie. Firma potrebuje byť dôveryhodná pre obchodných partnerov a vyvíjať sa tak aby jej fungovanie bolo dlhodobo udržateľné. Zaručenie kvality manažérstva je teda čím ďalej, tým ťažšie pre viaceré spoločnosti. V dnešnej ťažkej konkurencii si môžu vaši potenciálni partneri medzi firmami vyberať. Ako teda odlíšiť svoju firmu od iných, ukázať, že ste lepší a zaslúžite si ich dôveru?

Dobrým začiatkom ako to dosiahnuť môže byť zabezpečenie si certifikátu kvality manažérstva ISO 9001. Zameriava sa na zvýšenie spokojnosti zákazníka a klienti vašej spoločnosti sa môžu cítiť bezpečne využívaním vašich služieb. Tento druh certifikátu ISO je určený všetkým druhom spoločností aj vrátane živnostníkov.

Môžete si ho zaobstarať pri akomkoľvek zameraní na produkty alebo služby v rámci podnikania Z dlhodobého hľadiska ide o nespochybniteľný prínos pre povesť a renomé spoločnosti. Cenu ISA 9001 sa môžete dozvedieť  vypísaním jedného formulára.

V čom vám tento certifikát pomôže?

Budete mať pod kontrolou procesy vo vašej firme, získate jasne zadefinované právomoci a zodpovednosti. Nebudete sa ďalej trápiť s kvalitou, stabilitou procesov a ich zlepšovaním. Častou podmienkou účasti vo verejných súťažiach a tendroch je práve uvedený certifikát. A čo viac, tento certifikát má medzinárodnú platnosť takže s ním môžete zabodovať nie len doma, ale aj v zahraničí. Príjemným vedľajším účinkom môže byť aj zníženie nákladov, čo určite ocenia všetci podnikatelia.

    Pridať komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená*