Header Ad

Most Viewed

Kategórie

Ako vybrať snubný prsteň na ktorý sa odpovedá len „áno“?

Moment, keď sa muž rozhodne požiadať ženu o ruku je zlomový pre životy oboch. Podľa toho by mu aj páni mali prikladať dostatočnú dôležitosť. Určite je vhodné „vychytať“ perfektný romantický moment, ktorý by sa čo najviac mal približovať predstave partnerky a jej povahe. To, čo niektorá žena považuje za najromantickejší moment jej života môže iná žena nazvať obyčajným klišé. Na to je potrebné samozrejme poznať svoju partnerku. Čo však ocenia všetky ženy rovnako je dokonalý snubný prsteň.

Zvážte možnosti a zistite, po čom vaša partnerka túži

Muži často ostávajú prekvapení, keď zistia z koľkých možností sa dá snubný prsteň vybrať. Zlato, platina alebo diamant? Jednoduchá elegancia alebo výrazný drahokam? Správnu odpoveď nájdete v povahe vašej partnerky. Čo sa jej páči? Túži po menšej jednoduchej svadbe alebo veľkolepom spečatení vášho zväzku s ohňostrojom a stovkami hostí? Odpovede na tieto otázky vám napovedia, aký prsteň vybrať.

Nechajte si dostatok času na výber

Keďže samotný výber zahŕňa aj prieskum trhu a možností, nechajte si naň dostatok času. Pokiaľ budete prsteň kupovať na poslednú chvíľu, je možné že nevyberiete ten správny, prípadne ho zbytočne preplatíte. Snubné prstene či neodolateľné obrúčky už tak predstavujú určitú záťaž na rozpočet. Prečo nevenovať trocha času a ušetriť? Za ušetrené peniaze si môžete s partnerkou dopriať luxusnú večeru, prípadne aj celodenný wellness pobyt v kúpeľoch alebo na horách.

Nechajte si poradiť a nebojte sa vyskúšať niečo iné

V zlatníctvach, ktoré sa špecializujú na predaj snubných prsteňov často nájdete vyškolený personál, ktorý vám ochotne poradí s výberom. Je v poriadku, že do obchodu idete s určitou predstavou. Nebojte sa však počúvať aj iné názory a prispôsobiť svoje rozhodnutie. Dôležitá je predsa výsledná spokojnosť vašej vyvolenej.

    Pridať komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená*