Header Ad

Most Viewed

Kategórie

5 predností, ktoré zvyšujú atraktivitu muža!

Muži už od počiatku vekov zastávali v pravekej spoločnosti funkciu lovca, ktorý sa mal postarať o svoju rodinu. Zabezpečiť potravubývanieochrániť ženu a deti v prípade núdze. Hoci sa doba zmenila,  niektoré veci ostávajú niekde hlboko v našom podvedomí zakorenené a akosi ich aj v dnešnom modernom svete u mužov očakávame.

Mužská sila

V očiach každej ženy je obdivovaný muž, ktorý disponuje istou dávkou sily. Nemusí byť zrovna vrcholovým športovcom, no mal by byť aspoň silnejší ako žena, aby jej bol schopný pomôcť s prenášaním a nosením ťažkých predmetov. Ak zájde ešte k tomu občas do posilňovne – alebo sa hrdí posilňovňou doma, zvyčajne to jeho atraktivitu len zvyšuje.

Praktické zručnosti

Každá žena od muža čaká, že bude mať isté technicképraktické zručnosti. Nemusí byť odborníkom na všetko, no základné zručnosti by mal ovládať.  Oprava záchoda,  pokosenie trávnika pred domov či výmena žiarovky – to sú veci, o ktoré by sa mal s hrdosťou snažiť postarať každý správny muž.

Muž, ktorý sa nevyhýba kuchyni

Ak ste mužom ktorý vie a rád varí, tak to bude vašim plusom u každej jednej ženy. Vraví sa, že varenie je u mužov sexi a hoci, väčšina žien berie varenie predovšetkým ako svoju úlohu, rada sa nechá prekvapiť z času na čas navarenou večerou svojho milého.

Hra na hudobný nástroj

Hudobníci sú tí za ktorými sa ženy stále otáčajú. Majú v sebe isté hudobnícke čaro, charizmu, na ktorú lákajú dievčatá.  Vraví sa, že hudobníci nie sú ideálnym partnerom, pretože často striedajú partnerky,  žijú nočným životom, keď po koncertoch vymetajú všetky okolité  bary. No na prvý pohľad muž stojaci na pódiu s elektrickou gitarou – chytí za srdce nejednu ženu.

Vedomosti

Ak ste k tomu všetkému ešte aj múdry a dokážete odpovedať na každú otázku vo vedomostnej súťaži, tak môžete u svojej polovičky rátať s obdivom a uznaním.

    Pridať komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená*