Header Ad

Most Viewed

Kategórie

4 tipy na piatkový večer – dajte zbohom stresu!

Piatok sa blíži a vy sa tešíte na oddych po dlhom pracovnom týždní. Radi by ste voľný čas strávili vyplnili zaujímavo, nie len vysedávaním v obľúbenom bare či reštaurácii, prípadne doma pri televízií? Potom je tento článok presne pre vás. Prinesieme pár zaujímavých rád ako je možné využiť svoj voľný čas a to nie len cez víkend.

Návšteva kultúrneho podujatia rôzneho typu

Nemusí ísť o veľkolepý koncert vo vypredanej športovej hale, ale oceníte určite aj menšie akcie v malých útulných podnikoch, ktoré majú piatkové večery vyhradené pre hudobníkov či komikov. Možno natrafíte na akustický koncert šarmantného, zahraničného gitaristu. Alebo vám večer spríjemní zopár overených vtipov či historiek. Publikum 20 ľudí sediacich na taburetkách dodá niekedy lepšiu atmosféru ako koncert vo veľkej športovej hale. Pamätajte, kvalita vždy vyhráva pred kvantitou Po koncerte si možno poviete, že by ste gitaru skúsili aj vy a budete zháňať gitaru pre začiatočníkov, alebo vás táto skúsenosť inšpiruje nejak inak.

Športová a zábavná aktivita s kamarátmi

Vyskúšať môžete skutočne veľa. Či už lasergame, bowling, alebo rýchlostné preteky na motokáre.  Akákoľvek zábavná športová aktivita s partiou priateľou Vám obohatí a okorení každodenný rutinný život. Spolu sa výborne zabavíte, zasmejete a v pondelok v práci budete hovoriť kolegom a spomínať na to ako ste si užili víkend. Nemusíte sa však len hrať alebo navštevovať pohostinstvá, niektorí preferujú poľovačku či turistiku.

Spoločenské hry sú skvelé na odreagovanie

Myslíte si, že ste na spoločenské hry už pristarý a že to je zábava určená skôr pre deti? Mýlite sa! V dnešnej dobe je  veľký výber rôznych spoločenských a stolových hier, ktoré sú určené pre dospelých – rozvíjate v nich svoje schopnosti, ako napríklad kreativitu, pamäť alebo analytické myslenie. V spojení so zábavou, ktorú Vám hranie prinesie ide o skvelú kombináciu ako spojiť príjemné s užitočným a skvelo sa pri tom baviť.

Zorganizujte grilovačku s priateľmi

Bývate v rodinnom dome na vidieku a máte pocit, že tam chýbajú možnosti ako vyplniť voľný čas? Preberte iniciatívu a priložte aj svoju ruku k dielu. Zorganizujte vlastnú akciu pre svojich priateľov a známych, napríklad grilovačku v altánku. Môžete tak inšpirovať ostatných a ďalší víkend možno strávite grilovaním u susedov.

    Pridať komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená*