Header Ad

Most Viewed

Kategórie

3 tipy pre útulnejšie bývanie!

Chystáte sa zariaďovať nový dom alebo byť?  Pripadá Vám súčasný stav obývaného priestoru stereotypný? Chceli by ste urobiť pár zmien, ktoré dokážu vytvoriť razantnú zmenu v aktuálnom už zaužívanom priestore či izbe? Niekedy stačí málo. Veľké prestavby či nakupovanie nového nábytku, rôznych doplnkov a podobne nemusí priniesť vždy požadovaný efekt. Občas sú to maličkosti, ktoré dokážu vytrhnúť interiér zo stereotypu a vdýchnuť mu nový život.

Umenie farieb

Správna kombinácia farieb môže vytrhnúť izbu z fádnosti a stereotypu. Ak sa Vám priestor javí nevýrazný, nsprávnym riešením môže byť vyplnenie voľného miesta žiarivými a energickými farbami. Tie pridajú izbe novú atmosféru a energiu. Farby je vhodné do priestoru pridať vo forme malých detailov, ako napríklad vankúš na sedacej súprave, či malý koberec pod stolom.

Nové závesy – veľa muziky za málo peňazí

V dnešnej dobe stále menej domácnosti využíva závesy. Tie však okrem odstránenia nadbytočného svetla z miestnosti majú aj dekoračnú úlohu. Závesy je možné brať výlučne ako bytový doplnok. Izbu môžu rýchlo oživiť a priniesť do nej závan elegancie.

Doplnky od výmyslu sveta dotvárajú dušu miestnosti

Teplo a pohodlie domova dotvárajú vo veľkej miere bytové doplnky, na ktoré pri zariaďovaní bytu či domu netreba zabúdať. V dnešnej dobe sú populárne rôzne vintage dekorácie s nádychom časov minulých. Zrenovovaný stôl, ktorý nájdete na pôjde,  či nefunkčný šijací stroj alebo exotická retro lampa. Doplnky sa hodia aj do detskej izby.

Ak doma nemáte podobné doplnky , existuje množstvo rôznych obchodov, ktoré sa špecializujú na štýl vintage. Ten dodá Vašej miestnosti  šmrnc a eleganciu. Jedným z doplnkov, ktorý dokáže dať priestoru nový nádych je napríklad aj hudobný nástroj. Nie každý si môže dovoliť mať v obývačke obrovský klavír, ale čo taká gitara v rohu obývačky? Fantázii sa medze nekladú.

    Pridať komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená*